Przekaźniki półprzewodnikowe 230v 12v

Przekaźniki półprzewodnikowe są często stosowane w urządzeniach elektrycznych oraz elektronice – instalowane w gniazdach i obwodach drukowanych. Przekaźniki dostępne w sklepie internetowym findernet.pl, to urządzenia dostosowane do pracy pod napięciem 230V i 12V. Wyróżniają się szczelną, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudową z tworzywa sztucznego i posiadają gniazda odporne na korozję, wykonane z najwyższej jakości stopów półprzewodnikowych.

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Wysoka trwałość przekaźników półprzewodnikowych

Zaletą tutejszych przekaźników półprzewodnikowych jest ich bardzo cicha praca, wysoka trwałość łączeń, a także szybkość załączania. Pozwala to stosować je we wszystkich rodzajach urządzeń, w których liczy się precyzja pracy i krótki czas uruchomienia.

Findernet to sklep specjalizujący się w sprzedaży różnego typu przekaźników elektrycznych. Dokładne poznanie każdego produktu, umożliwia szczegółowa specyfikacja oraz rzeczywiste zdjęcia przekaźnika. Niezbędnej pomocy udziela również dział obsługi klienta, dysponujący fachową wiedzą na temat sprzedawanych urządzeń.

Sprawdź również: